Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie (WSR) w Grupie Humanum

3 sierpnia br. w siedzibie Collegium Humanum w Warszawie odbyło się spotkanie JM prof. dr. hab. Pawła Czarneckiego, MBA, dr h.c., Konsula Honorowego Republiki Uzbekistanu z JM prof. dr. hab. n. med. Jerzym Kiwerskim- Rektorem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.
Spotkanie inaugurowało dołączenie Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie do Grupy Humanum. Rektorzy obu uczelni wyrazili gotowość do wspólnego działania w celu rozwijania oferty edukacyjnej w ramach Grupy Humanum.
Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie to wiodąca uczelnia medyczna oferująca nowatorski program nauczania oraz wysoki poziom kształcenia poparty wieloletnią działalnością w obszarze medycyny i nauk o zdrowiu. Uczelnia łączy tradycję z nowoczesnością.

Cieszymy się, że możemy wspólnie działać i kształcić przyszłe kadry pracowników systemy ochrony zdrowia.
WSR prowadzi studia stacjonarne, niestacjonarne oraz online I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz na kierunkach:

• Fizjoterapia
  • Ratownictwo medyczne