Rozbudowana i nowocześnie wyposażona baza dydaktyczna

AMNSH zapewnia swoim Studentom doskonałe warunki do kształcenia. Gwarantujemy największą, najlepiej wyposażoną i funkcjonalną bazę dydaktyczną w Polsce wśród niepublicznych uczelni wyższych o profilu medycznym. Już od pierwszego roku Studenci zdobywają wiedzę podczas zajęć teoretycznych i praktycznych.

Ćwiczenia odbywają się w doskonale wyposażonych pracowniach i w wiodących placówkach medycznych w Warszawie i okolicach, z którymi Uczelnia ściśle współpracuje i ma podpisane długoletnie umowy. Stawiamy na nowoczesność i praktyczne wykształcenie, co przyczynia się do zintegrowania nabytej wiedzy teoretycznej z wiedzą praktyczną.

Do dyspozycji studentów oddajemy nowocześnie wyposażone Centrum Symulacji Medycznej, pracownię druku 3D, czy pracownie VR.

Studenci zdobywają doświadczenie w zawodzie, poznają środowisko oraz możliwości na rynku pracy. Opanowane umiejętności poszerzają wiedzę, która daje wiele satysfakcji podczas pomagania innym ludziom – zgodnie z mottem WSR: “Nigdy nie ustawaj w czynieniu dobra”. Ćwiczenia kliniczne dają również możliwość dostępu do innowacyjnych, zaawansowanych procedur medycznych, a w zgłębianiu wiedzy pomocna jest Biblioteka WSR, która szczyci się najbogatszym w Polsce specjalistycznym księgozbiorem z dziedziny rehabilitacji.

* pakiet premium - płatny za każdy rok akademicki, zawiera: