Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie otrzymała uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku Dietetyka na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 11 stycznia 2018, Uchwałą Nr 25/2018, Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej nadało Wydziałowi Rehabilitacji WSR „uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku Dietetyka na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym”.

Możliwość uzyskania tytułu magistra na w/w kierunku będziemy mogli zaoferować Państwu od marca br., ale REKRUTACJA, która potrwa do 25 lutego, rozpoczyna się już DZISIAJ.

Nabór na semestr letni 2018 drugiego stopnia DIETETYKI WSR jest WYJĄTKOWY, gdyż uzyskanie tytułu magistra będzie możliwe w zaledwie 3 SEMESTRY, zamiast zwyczajowych 4 (wg rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego – studia II stopnia mogą trwać nie krócej niż 3 semestry przy realizacji tego samego programu nauczania jak 2-letnich studiów).

18-MIESIĘCZNY cykl studiów zamiast 24-miesięcznego pozwoli Wam na „zaoszczędzenie” czasu oraz zmniejszenie całkowitych kosztów nauki o półroczne opłaty. Pogodzenie życia zawodowego z podnoszeniem kwalifikacji ułatwi NIESTACJONARNA forma studiów, a zdobyty tytuł zapewni bezpieczną przyszłość i satysfakcję zawodową.

Dodatkową formą „zachęty” do podjęcia decyzji, jest BEZPŁATNE WPISOWE oraz 50 zł OPŁATY REKRUTACYJNEJ.

{galeria}201801_dietetyka_2_stopnia{/galeria}

ABSOLWENCI DIETETYKI WSR I stopnia – 10% rabatu na I SEMESTR

ZDROWE KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI – BĄDŹ MAGISTREM DIETETYKI – APLIKUJ TERAZ

https://www.amh.edu.pl, rekrutacja@amh.edu.pl, 22 535 01 59

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 11 stycznia 2018, Uchwałą Nr 25/2018, Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej nadało Wydziałowi Rehabilitacji WSR „uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku Dietetyka na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym”.

Możliwość uzyskania tytułu magistra na w/w kierunku będziemy mogli zaoferować Państwu od marca br., ale REKRUTACJA, która potrwa do 25 lutego, rozpoczyna się już DZISIAJ.

Nabór na semestr letni 2018 drugiego stopnia DIETETYKI WSR jest WYJĄTKOWY, gdyż uzyskanie tytułu magistra będzie możliwe w zaledwie 3 SEMESTRY, zamiast zwyczajowych 4 (wg rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego – studia II stopnia mogą trwać nie krócej niż 3 semestry przy realizacji tego samego programu nauczania jak 2-letnich studiów).

18-MIESIĘCZNY cykl studiów zamiast 24-miesięcznego pozwoli Wam na „zaoszczędzenie” czasu oraz zmniejszenie całkowitych kosztów nauki o półroczne opłaty. Pogodzenie życia zawodowego z podnoszeniem kwalifikacji ułatwi NIESTACJONARNA forma studiów, a zdobyty tytuł zapewni bezpieczną przyszłość i satysfakcję zawodową.

Dodatkową formą „zachęty” do podjęcia decyzji, jest BEZPŁATNE WPISOWE oraz 50 zł OPŁATY REKRUTACYJNEJ.

{galeria}201801_dietetyka_2_stopnia{/galeria}

ABSOLWENCI DIETETYKI WSR I stopnia – 10% rabatu na I SEMESTR