Wykład dla Liceów współpracujących z Wyższą Szkołą Rehabilitacji

26 stycznia odbył się Wykład dla Liceów współpracujących z Wyższą Szkołą Rehabilitacji.
Serdecznie dziękujemy Pani dr Elżbiecie Trylińskiej – Tekielskiej, Pani dr Iwonie Stanisławskiej, Panu dr Markowi Łypowi, Pani Aleksandrze Krzosek oraz Pani Małgorzacie Wojciechowskiej za bardzo ciekawe prezentacje poszczególnych kierunków studiów.
Bardzo dziękujemy również Pani mgr Iwonie Drewnik za interesujący i uświadamiający wykład na temat opieki paliatywnej: „Hospicjum to też życie”.

Za przybycie na wykład dziękujemy uczniom z LVIII Liceum im. K.K. Baczyńskiego Warszawie, III Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego z siedzibą w Piasecznie oraz Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie.

{galeria}wyklad_dla_liceow_2016{/galeria}