Studenci wszystkich kierunków WSR objęci ofertą bezpłatnych szkoleń! Sprawdź ofertę!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH

Szkolenia są skierowane do studentów wszystkich kierunków WSR, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry, czyli:

• Ratownictwo: 2 i 3 rok
  • Fizjoterapia: 4 i 5 rok
  • Zdrowie publiczne: 1 i 2 rok
  • Psychologia Medyczna: 2 i 3 rok
  • Dietetyka licencjackie: 2 i 3 rok
  • Dietetyka magisterskie: 1 i 2 rok

Oferujemy szkolenia bezpłatnie, dzięki dofinansowaniu w ramach projektu „Regionalny Rozwój Uczelni”.

Z JAKICH SZKOLEŃ SKORZYSTASZ:

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem szkoleń oraz zapisów drogą mailową: szkolenia@amh.edu.pl.

DLACZEGO WARTO?

Dzięki udziałowi w szkoleniach podniesiesz kompetencje zawodowe wymagane przez pracodawców i wyróżnisz się na rynku pracy. Dzięki dofinansowaniu z środków unijnych możemy zaproponować Państwu szkolenia o najwyższej jakości całkowicie bezpłatnie. Współpracujemy z liderem rynku szkoleń w Polsce, firmą Asseco Data Systems.
Szkolenia odbywają się w języku polskim. Po zakończeniu szkoleń otrzymacie Państwo zaświadczenia ich ukończenia.