Standardy kształcenia na kierunku fizjoterapia i ratownictwo medyczne

21 sierpnia 2019r. w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu m.in. fizjoterapeuty i ratownika medycznego.

Oznacza to, że studenci rozpoczynający naukę w roku akademickim 2019/2020 będą mieli opracowane programy kształcenia zgodnie z wymaganiami zawartymi w w/w Rozporządzeniu.

Pobierz rozporządzenie >>>

21 sierpnia 2019r. w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu m.in. fizjoterapeuty i ratownika medycznego.

Oznacza to, że studenci rozpoczynający naukę w roku akademickim 2019/2020 będą mieli opracowane programy kształcenia zgodnie z wymaganiami zawartymi w w/w Rozporządzeniu.

Pobierz rozporządzenie >>>