Specjalna akcja w WSR w ramach kampanii Dotykam=Wygrywam

15 stycznia, wraz z Samorządem Studenckim Wyższej Szkoły Rehabilitacji, promowaliśmy regularne samobadanie jako profilaktykę raka piersi, w ramach kampanii Dotykam=Wygrywam.

• Studenci wzięli udział w BIUSTOpogadance o budowaniu pozytywnych nawyków dbania o piersi. Poruszano bardzo ważne tematy, takie jak: fakty i mity dotyczące rozwoju piersi, profilaktyka raka piersi, samobadanie piersi jako najskuteczniejsza metoda wczesnego wykrywania raka piersi oraz rola brafittingu w procesie budowania pozytywnych nawyków.
  • Brafitterki z “Bradosna Salon bielizny & Brafitting” doradzały i dobierały paniom prawidłowy rozmiar biustonosza.

Bardzo dziękujemy Fundacji Wsparcie na Starcie, Bradosna Salon bielizny & Brafitting , Oddziałowi Studenckiemu Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska oraz Pani Joannie Tokarskiej – Fizjopozytywni za zaangażowanie i bardzo dobrą współpracę.

Kolejna taka akcja w październiku 🙂