Rekrutacja na 1 rok 2-letniego Medycznego Studium Zawodowego

UWAGA!!! Tylko do 4 lutego br. trwa rekrutacja na 1 rok 2-letniego Medycznego Studium Zawodowego. Dla Studentów fizjoterapii po 1 roku studiów przygotowaliśmy PROMOCJĘ, która umożliwia zdobycie tytułu Technika masażysty w cenie specjalnej – 150 zł miesięcznie.

Pozwala to na podjęcie pracy zawodowej już na studiach, a uczestnicy uzyskują solidne i wszechstronne wykształcenie, które otwiera drogę do zatrudnienia w placówkach służby zdrowia, zakładach rehabilitacyjnych, uzdrowiskach, ośrodkach pomocy społecznej oraz w zakładach opiekuńczo-leczniczych. Zdobyte kwalifikacje pozwolą również na zatrudnienie w klubach sportowych, klubach fitness, salonach kosmetycznych, SPA, czy na prowadzenie własnego gabinetu masażu. Absolwenci mają szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego zarówno w Polsce, jak i za granicą.

UWAGA!!! Tylko do 4 lutego br. trwa rekrutacja na 1 rok 2-letniego Medycznego Studium Zawodowego. Dla Studentów fizjoterapii po 1 roku studiów przygotowaliśmy PROMOCJĘ, która umożliwia zdobycie tytułu Technika masażysty w cenie specjalnej – 150 zł miesięcznie.

Pozwala to na podjęcie pracy zawodowej już na studiach, a uczestnicy uzyskują solidne i wszechstronne wykształcenie, które otwiera drogę do zatrudnienia w placówkach służby zdrowia, zakładach rehabilitacyjnych, uzdrowiskach, ośrodkach pomocy społecznej oraz w zakładach opiekuńczo-leczniczych. Zdobyte kwalifikacje pozwolą również na zatrudnienie w klubach sportowych, klubach fitness, salonach kosmetycznych, SPA, czy na prowadzenie własnego gabinetu masażu. Absolwenci mają szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nauka w naszym Studium kończy się egzaminem i otrzymaniem tytułu technika masażysty z prawem wykonywania zawodu na terenie Unii Europejskiej.

W dzisiejszych czasach wszechstronne wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje ułatwiają rozwój kariery, zapewniają stabilność zatrudnienia i satysfakcję zawodową.
POSZERZ SWOJE MOŻLIWOŚCI -zostań dyplomowanym Fizjoterapeutą z dodatkowymi kwalifikacjami – tytułem Technika masażysty.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY SPECJALNEJ!!!

Więcej informacji: