Kursy i szkolenia w Wyższej Szkole Rehabilitacji przy współpracy z Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Warszawie

Serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w kursach i szkoleniach, które będą organizowane w Wyższej Szkole Rehabilitacji przy współpracy z Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Warszawie.

Zależy nam aby oferta szkoleniowa, była dostosowana do Państwa potrzeb.

W ofercie mamy dla Państwa następujące szkolenia:

1. Komputerowe
    • podstawy obsługi komputera na 2 poziomach
    • word i excel poziom podstawowy, średnio zaawansowany, zaawansowany
    • access – 3 poziomy
    • power point – 3 poziomy
    • moduł rozwijający kreatywność w sieci (warsztaty filmowe, pisanie bloga)
    • grafika komputerowa
    • tworzenie stron internetowych CSS i HTML
  2. Zawodowe
    • „Bądź przedsiębiorczy”
    • „III sektor Twoją Szansą”
    • „Od pomysłu do projektu – pozyskiwanie środków strukturalnych z funduszy strukturalnych od podstaw”
    • „Profesjonalny pracownik administracyjno – biurowy”
    • „kadry i płace”

Istnieje możliwość zorganizowania dla Państwa warsztatów umiejętności społecznych i seminarii prawnych (np. z praw osób niepełnosprawncyh, z prawa pracy osób niepełnosprawnych, prawa kobiet)
W celu zorganizowania kursów i szkoleń wymagana jest grupa m.in. 10 osób. Kryterium uczestnictwa jest I i II grupa inwalidzka (niepełnosprawność znaczna i umiarkowana).

Osoby zainteresowane, proszone są o kontakt:

Więcej informacji: http://www.aktywizacja.org.pl/