Konferencja Naukowa dla Dietetyków pt.” Czynniki genetyczne i środowiskowe wpływające na jakoś życia i zdrowia konsumentów.”

20.03. 2015 odbyła się Konferencja Naukowa dla Dietetyków, organizowana po raz pierwszy na naszej Uczelni.  W konferencji wzięli udział wykładowcy jak również zaproszeni goście. W czasie konferencji odbył się konkurs na najlepszy poster. Nagrody- kursy dla Studentów zostały ufundowane przez firmę Cambridge Diagnostics Polska oraz Centrum Szkoleń WSR.
Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, każdy z poruszanych tematów wywoływał liczne pytania i dyskusje.

20.03. 2015 odbyła się Konferencja Naukowa dla Dietetyków, organizowana po raz pierwszy na naszej Uczelni.  W konferencji wzięli udział wykładowcy jak również zaproszeni goście. W czasie konferencji odbył się konkurs na najlepszy poster. Nagrody- kursy dla Studentów zostały ufundowane przez firmę Cambridge Diagnostics Polska oraz Centrum Szkoleń WSR.
Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, każdy z poruszanych tematów wywoływał liczne pytania i dyskusje.

Wyróżnione postery:

• Aleksandra Ugarenko i Anna Rakowska
  • Węglowodany w diecie
  • Aldona Rencławowicz, Klaudia Jabłońska i Natalia Ruszczyk
  • Stwórz swój własny scenariusz genetyczny
  • Olga Kęska, Lucyna Głowacka
  • Śniadanie? Dziękuję, nie mam czasu. Badania na temat zwyczajów żywieniowych w grupie farmaceutów.