Akredytacja Reps Polska dla kierunku studiów podyplomowych Trener personalny

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kierunek studiów podyplomowych Trener personalny otrzymał akredytację Reps Polska.

REPs Polska jest organizacją non-profit w branży fitness & wellness, oferującą szereg rozwiązań wspomagających zarejestrowanych Instruktorów Fitness, Instruktorów Siłowni, Trenerów Personalnych oraz Szkoleniowców i Placówek Szkoleniowych.

REPs Polska jest członkiem ICREPsMiędzynarodowej Federacji Akredytującej Profesjonalne Szkoły Fitness (International Confederation for Registers of Exercise Professionals ). Posiadanie akredytacji REPs Polska jest potwierdzeniem, że prowadzone przez placówki szkolenia, a tym samym ukończone przez instruktorów kursy spełniają światowe wymogi, a uzyskane dyplomy honorowane są we wszystkich krajach członkowskich ICREPs (Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia).