5 Bieg im. Stanisława Tyma na 30 piętro PKiN

W sobotę 29 czerwca 2019 Wyższa Szkoła Rehabilitacji po raz kolejny była parterem Biegu im. Stanisława Tyma na 30 piętro PKiN, o puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa.

WSR razem z Pałacem Kultury i Nauki Warszawa zorganizowała STREFĘ MASAŻU, w której każdy uczestnik biegu mógł skorzystać z masażu sportowego.

Na uczestników-miłośników towerruningu czekało wyjątkowe wyzwanie – pokonanie 30 pięter, tj. ok. 790 stopni, w jak najkrótszym czasie.

Bardzo dziękujemy naszym studentom/kom fizjoterapii za duże zaangażowanie i wsparcie biegaczy! Serdecznie dziękujemy PKiN za owocną współpracę!

W sobotę 29 czerwca 2019 Wyższa Szkoła Rehabilitacji po raz kolejny była parterem Biegu im. Stanisława Tyma na 30 piętro PKiN, o puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa.

WSR razem z Pałacem Kultury i Nauki Warszawa zorganizowała STREFĘ MASAŻU, w której każdy uczestnik biegu mógł skorzystać z masażu sportowego.

Na uczestników-miłośników towerruningu czekało wyjątkowe wyzwanie – pokonanie 30 pięter, tj. ok. 790 stopni, w jak najkrótszym czasie.

Bardzo dziękujemy naszym studentom/kom fizjoterapii za duże zaangażowanie i wsparcie biegaczy! Serdecznie dziękujemy PKiN za owocną współpracę!