V Konferencja Naukowa WSR dla dietetyków – 7 grudnia 2019

7 grudnia 2019 w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie odbyła się V Konferencja Naukowa WSR pt.: „Czynniki genetyczne i środowiskowe wpływające na jakość zdrowia i życia konsumentów”. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za liczne przybycie, Prelegentom za bardzo interesujące wykłady oraz Władzom WSR! Dziękujemy również naszym Partnerom: Czasopismu Food Forum, Dietetycy.org.pl – Portal dla dietetyków, Cambridge Diagnostics – Polska Sp. z o.o., KonferencjeMedyczne.info za udaną współpracę!
Do zobaczenia za rok!

7 grudnia 2019 w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie odbyła się V Konferencja Naukowa WSR pt.: „Czynniki genetyczne i środowiskowe wpływające na jakość zdrowia i życia konsumentów”. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za liczne przybycie, Prelegentom za bardzo interesujące wykłady oraz Władzom WSR! Dziękujemy również naszym Partnerom: Czasopismu Food Forum, Dietetycy.org.pl – Portal dla dietetyków, Cambridge Diagnostics – Polska Sp. z o.o., KonferencjeMedyczne.info za udaną współpracę!
Do zobaczenia za rok!