Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022

Drodzy studenci,

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na mobilności (wyjazdy na studia i na praktyki) w programie Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022.

Pobierz niezbędne dokumenty (formularze aplikacyjne w języku PL i ENG) >>

Należy je nadesłać na adres:anna.tomczyk@amh.edu.pl lub dostarczyć osobiście do Biura ds. Współpracy Międzynarodowej (p. nr 12, parter).

Zapoznaj się z regulaminami wyjazdów >>

Skorzystaj ze swojej szansy na studencką przygodę życia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką programu.

Drodzy studenci,

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na mobilności (wyjazdy na studia i na praktyki) w programie Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022.

Pobierz niezbędne dokumenty (formularze aplikacyjne w języku PL i ENG) >>

Należy je nadesłać na adres:anna.tomczyk@amh.edu.pl lub dostarczyć osobiście do Biura ds. Współpracy Międzynarodowej (p. nr 12, parter).

Zapoznaj się z regulaminami wyjazdów >>

Skorzystaj ze swojej szansy na studencką przygodę życia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką programu.