Komunikat Rektora z dnia 23.10.2020r.

Komunikat Rektora Wyższej Szkoły Rehabilitacji z dnia 23.10.2020r w sprawie wprowadzenia obostrzeń wynikających z rozwijąjącym się zagrożeniem wirusa SARS-COV-2 (COVID-19) i zapobieganiu jego rozprzestrzeniania.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zaleceniami Premiera Polski Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministerstwa Zdrowia, odnośnie wprowadzenia szkół wyższych i ponadpodstawowych w tryb nauczania zdalnego, zajęcia kontaktowe w siedzibie Uczelni zostają zawieszone od dnia dzisiejszego do odwołania. Wynika to z potrzeby zrekonstruowania na nowo planów zajęć. Zajęcia, które zostały zaplanowane w trybie zdalnym odbywają się bez zmian.

Prosimy o śledzenie Wirtualnego Dziekanatu, aplikacji Microsoft Teams oraz komunikatów na stronie Uczelni. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wyższej Szkoły Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie
prof. dr hab. n.med. Jerzy E. Kiwerski

Komunikat Rektora Wyższej Szkoły Rehabilitacji z dnia 23.10.2020r w sprawie wprowadzenia obostrzeń wynikających z rozwijąjącym się zagrożeniem wirusa SARS-COV-2 (COVID-19) i zapobieganiu jego rozprzestrzeniania.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zaleceniami Premiera Polski Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministerstwa Zdrowia, odnośnie wprowadzenia szkół wyższych i ponadpodstawowych w tryb nauczania zdalnego, zajęcia kontaktowe w siedzibie Uczelni zostają zawieszone od dnia dzisiejszego do odwołania. Wynika to z potrzeby zrekonstruowania na nowo planów zajęć. Zajęcia, które zostały zaplanowane w trybie zdalnym odbywają się bez zmian.

Prosimy o śledzenie Wirtualnego Dziekanatu, aplikacji Microsoft Teams oraz komunikatów na stronie Uczelni. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wyższej Szkoły Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie
prof. dr hab. n.med. Jerzy E. Kiwerski