Zdrowie publiczne – nowy kierunek w ofercie Wyższej Szkoły Rehabilitacji

Pragniemy poinformować, że Wyższa Szkoła Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie otrzymała zgodę Ministra Edukacji i Nauki na utworzenie kierunku Zdrowie Publiczne. Będą to studia drugiego stopnia, trwające tylko 1,5 roku! Planowany termin uruchomienia kierunku to połowa listopada 2021roku. (szczegóły takie jak opłaty i termin uruchomienia rekrutacji opublikujemy w najbliższych dniach).

W czasie studiów będzie możliwość wybrania specjalności:

• organizacja systemu ratownictwa medycznego i zarządzania kryzysowego,
  • organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia,
  • inspekcja sanitarna i epidemiologiczna,
  • edukacja zdrowotna i profilaktyka zdrowia

O przyjęcie na studia będą mogły ubiegać się osoby posiadające dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do nie uruchomienia naboru listopadowego w przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości osób, wówczas Wyższa Szkoła Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie uruchomi nabór na semestr letni 2021/2022 w lutym 2022.

[wpdm_package id=’12192′]