Wykłady otwarte Pana Profesora Camillo di Giulio

W dniach 27 i 28 kwietnia w WSR gościł Pan Profesor Camillo di Giulio z Università „G. d’Annunzio” – (Ud’A) – z Chieti-Pescary we Włoszech, jednej z naszych zagranicznych uczelni partnerskich.
Pan Profesor di Guilio, który na swej uczelni macierzystej wykłada fizjologię w Katedrze Neurobiologii, w WSR wygłosił wykład otwarty o fizjologicznych procesach zachodzących podczas starzenia się organizmu (27.04) oraz o psychologii ludzkiego mózgu (28.04).

Po wykładzie Pan Profesor spotkał się z Władzami Uczelni na wspólnym lunchu w klubie WSR, gdzie omawiano warunki dalszej współpracy międzyinstytucjonalnej, zarówno w ramach programu wymiany Erasmus+, jak i wspólnych obszarów do badań naukowych oraz współpracy naukowej obu instytucji i ich przedstawicieli.

{galeria}20160427_wyklad_camillo_di_giulio{/galeria}