WSR partnerem IV Biegu im. Stanisława Tyma na XXX piętro PKiN

Wyższa Szkoła Rehabilitacji po raz kolejny została parterem Biegu im. Stanisława Tyma o puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, na XXX piętro PKiN.

BIEG TYMA 1920X1080 loga

WSR zorganizuje STREFĘ MASAŻU, w której każdy uczestnik biegu będzie mógł skorzystać z masażu sportowego.

Na uczestników-miłośników towerruningu czeka wyjątkowe wyzwanie – pokonanie 30 pięter, tj. ok. 790 stopni, w jak najkrótszym czasie.

Wyższa Szkoła Rehabilitacji po raz kolejny została parterem Biegu im. Stanisława Tyma o puchar Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, na XXX piętro PKiN.

WSR zorganizuje STREFĘ MASAŻU, w której każdy uczestnik biegu będzie mógł skorzystać z masażu sportowego.

Na uczestników-miłośników towerruningu czeka wyjątkowe wyzwanie – pokonanie 30 pięter, tj. ok. 790 stopni, w jak najkrótszym czasie.