Rekrutacja na Letnie warsztaty z Symulacji Medycznej

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wykładowców WSR na Letnie warsztaty z Symulacji Medycznej

• warsztaty odbywają się w dniach 08-10.09.2023 r.
  • warsztaty odbywają się na wyjeździe
  • w ramach warsztatów zapewniony jest nocleg oraz wyżywienie
  • więcej informacji na stronie >>

Szkolenie skierowane jest do wykładowców WSR kształcących na kierunku Ratownictwo medyczne.
Deklarując udział w szkoleniu obligatoryjnie wprowadzą Państwo elementy symulacji medycznej na prowadzonych przez Państwa zajęciach, co będą Państwo potwierdzali w terminie późniejszym stosownymi dokumentami.

Na dole strony znajdują się dokumenty rekrutacyjne oraz program szkolenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów załącznik nr 1 i 2, do Biura Projektów WSR, pokój nr 10, do 08.03.2023 r.
W przypadku braku możliwości złożenia oryginałów dokumentów, proszę o przesłanie skanów dokumentów na adres szkolenia@amh.edu.pl, obligatoryjnie oryginały należy złożyć w ciągu 14 dni od zgłoszenia na szkolenie. Po zakwalifikowaniu się na listę uczestników należy złożyć w Biurze Projektów do 15.03.2023 r. podpisane dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 3, załącznik nr 4 i załącznik nr 5).

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: szkolenia@amh.edu.pl lub pod nr tel. 795 347 749