Praktyki studenckie i oferty zatrudnienia we Francji

WSR Warszawa we współpracy z Firma MB Consulting działająca od 10 lat na zlecenie francuskich placówek medycznych (szpitale, kliniki, centra rehabilitacji) oraz kompleksów odnowy biologicznej (centra termalne i talasoterapeutyczne) zapraszają studentów Fizjoterapii do uczestniczenia w programie międzynarodowych praktyk (Erasmus+) w renomowanych ośrodkach medycznych Północnej Francji oraz oferują absolwentom studiów II stopnia, atrakcyjne oferty zatrudnienia na terenie całej Francji  na kontraktach sezonowych oraz długoterminowych.

WSR Warszawa we współpracy z Firma MB Consulting działająca od 10 lat na zlecenie francuskich placówek medycznych (szpitale, kliniki, centra rehabilitacji) oraz kompleksów odnowy biologicznej (centra termalne i talasoterapeutyczne) zapraszają studentów Fizjoterapii do uczestniczenia w programie międzynarodowych praktyk (Erasmus+) w renomowanych ośrodkach medycznych Północnej Francji oraz oferują absolwentom studiów II stopnia, atrakcyjne oferty zatrudnienia na terenie całej Francji  na kontraktach sezonowych oraz długoterminowych.

Praktyki studenckie
Profil studenta : od II roku studiów licencjackich Fizjoterapii wzwyż
Długość trwania praktyk : 2 miesiące
Warunki pobytu : Stypendium Erasmus+(wg , bezpłatne zakwaterowanie, odpłatna możliwość korzystania ze stołówki zakładowej
Lokalizacja : Nowoczesny kompleks rehabilitacji « Fondation HOPALE » w Berck s/mer
Liczba miejsc : około 10 w ciągu pełnego roku akademickiego

Dodatkowe wymagania : Znajomość j. francuskiego na poziomie Eures A2-B1
Możliwość uczestniczenia w specjalnych kursach j. francuskiego organizowanych przez naszego partnera, szkole języka francuskiego « LE REVE » w lokalach WSR.

Więcej informacji w sprawie praktyk i zapisy na kurs j. francuskiego :
Mgr inż.  Anna TOMCZYK – anna.tomczyk@amh.edu.pl
TEL : 22 535 01 50

Oferty pracy dla absolwentów II stopnia Fizjoterapii

Oferta sezonowa

Profil : Centra termalne, Spa w renomowanych kompleksach hotelowych
Specyfika pracy : Odnowa biologiczna z wykorzystaniem balneologii, mobilizacji w basenie, masażu rehabilitacyjnego i rekreacyjnego
Długość kontraktów : od 5 do 12 miesięcy
Wynagrodzenie miesięczne brutto : Minimum 2200 €
System pracy : 35 H / tydzień (poniedzialek-sobota)
Zakwaterowanie : Bezpłatne, indywidualne,
Lokalizacja : Wogezy, Alpy, Centralna Francja, Prowansja, Wybrzeże Atlantyckie, Pireneje,

Wymagana znajomosc j.francuskiego : Poziom Eures B1

Oferta dlugoterminowa

Profil : Szpitale, kliniki, centra rehabilitacji
Specyfika pracy : Ortopedia, Neurologia, Kardiologia, Pediatria, Geriatria, itd.
Długość kontraktów : Minimum 12 miesięcy
Wynagrodzenie miesięczne brutto : Minimum 1900 €
System pracy : 35 H / tydzień (poniedzialek-piatek)
Zakwaterowanie : Bezpłatne podczas minimum 3 miesięcy kontraktu, następnie pomoc w znalezieniu mieszkania indywidualnego
Lokalizacja : Region  Paryski, Północ, Wybrzeże Atlantyckie, Alpy, itd.

Wymagana znajomość j. francuskiego : Poziom Eures B1-B2

Kontakt w sprawie ofert pracy:
MB CONSULTING
Jacques BEDNARSKI