Rekrutacja trwa

Oferta pracy na stanowisko: specjalista ds. studentów w dziekanacie Wyższej Szkoły Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie

Oferta pracy na stanowisko: specjalista ds. studentów w dziekanacie Wyższej Szkoły Rehabilitacji z siedzibą w Warszawie

Opis stanowiska:

  • administracyjna obsługa studentów;
  • prowadzenie spraw studentów oraz obowiązującej w tym zakresie dokumentacji przebiegu studiów;
  • bieżąca obsługa systemu dziekanatowego;
  • przygotowywanie i przekazywanie akt do archiwum wg. obowiązujących przepisów;
  • współpraca z wykładowcami oraz pracownikami administracji

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • biegła znajomość obsługi komputera – system operacyjny Windows, pakiet MS Office;
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy;
  • pozytywne nastawienie i chęć do podejmowania nowych wyzwań;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność;
  • dokładność i systematyczność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania uczelni.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie 4500 zł.– 5200 zł. brutto
  • praca w dni robocze od poniedziałku do piątku oraz w wyznaczone soboty (odbiór dnia za pracującą sobotę);
    możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności;

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy;
  • własnoręcznie podpisane oświadczenie “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L z dnia 4 maja 2016r)”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy możliwość niedokonania wyboru kandydata.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 15.09.2023r. na adres:  sekretariat@amh.edu.pl