Obóz Szkoleniowy dla Ratowników Medycznych!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym niezastąpionym partnerom – Jednostce Ratownictwa Specjalistyczneg s12 oraz Medyk Rescue Team za zorganizowanie niezwykłego obozu szkoleniowego dla ratowników medycznych!

To było doświadczenie pełne nauki, wyzwań i wspólnego zaangażowania.
Intensywne szkolenie, które odbyliśmy, skupiało się na poszukiwaniu zaginionych osób oraz procedurach transportu przy utracie krążenia, z zasadą 5/5 – czyli 5 minut transportu i 5 minut RKO. Świadomość, że każda minuta i każdy ucisk się liczy, sprawiła, że nasze szkolenie było niezwykle intensywne.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia materiałów szkoleniowych, które przygotowaliśmy. Dzięki nim można zobaczyć, jak prawidłowo wykonywać uciskanie klatki piersiowej, co może być kluczowe w ratowaniu życia. Bądźcie gotowi na część drugą, która już niedługo!

Razem możemy czynić cuda i pomagać innym w najtrudniejszych chwilach.

* pakiet premium - płatny za każdy rok akademicki, zawiera: