IV Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym o Puchar Prezesa Falck Medycyna

21-22 sierpnia na terenie powiatu Pruszkowskiego odbyły się IV Mistrzostwa w  Ratownictwie Medycznym o Puchar Prezesa Falck Medycyna. Partnerem akcji była Wyższa Szkoła Rehabilitacji.

WSR reprezentował zespół ratownictwa medycznego w składzie Mateusz Wyziński i Grzegorz Konefał – studenci III roku ratownictwa medycznego. Nasi zawodnicy wiedzą i umiejętnościami dorównywali, a nawet wielokrotnie przekraczali poziom zawodowych ratowników medycznych z wieloletnim stażem.

W role pozorantów poszkodowanych w wypadkach masowych wcielili się studenci ratownictwa medycznego WSR i absolwenci MSZ. Profesjonalną charakteryzacją zajmowały się Justyna Wróbel, Anna Wróbel, Anna Mazur. Koordynatorem projektu była mgr Ada Holak.

Startującemu w zawodach zespołowi gratulujemy sukcesów, a wszystkim pozorantom i zaangażowanym w przygotowania mistrzostw dziękujemy. Zapraszamy do galerii.

{galeria}iv_mistrzostwa_w_ratownictwie_medycznym{/galeria}