Informacja dla nauczycieli akademickich WSR o możliwościach w zakresie realizacji zajęć zdalnych – aktualizacja 25.03.2020

Aktualizacja informacji dla  nauczycieli akademickich i studentów  WSR w Warszawie , dotycząca czasowego   wstrzymania zajęć dydaktycznych  realizowanych w bezpośrednim kontakcie z nauczycielem akademickim w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 a zaleceniami MNiSW a realizacji nauczania i przekazywania treści programowych innym sposobem kształcenia  tzw. zajęć zdalnych, na odległość z wykorzystaniem odpowiednich   metod i technik nauczania .

Pobierz >>

Aktualizacja informacji dla  nauczycieli akademickich i studentów  WSR w Warszawie , dotycząca czasowego   wstrzymania zajęć dydaktycznych  realizowanych w bezpośrednim kontakcie z nauczycielem akademickim w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 a zaleceniami MNiSW a realizacji nauczania i przekazywania treści programowych innym sposobem kształcenia  tzw. zajęć zdalnych, na odległość z wykorzystaniem odpowiednich   metod i technik nauczania .

[wpdm_package id=’6551′]