Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

Na naszej Uczelni 22 września br. odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2017/2018.
Wykład otwierający pt. „Do młodości dochodzi się z wiekiem” poprowadził prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki.
Po uroczystości goście udali się do klubu Rehab WSR na koncert jazzowy duetu Miłosz Wośko (pianino + syntezatory) oraz Rafał Ptaszyński (bass).

Na naszej Uczelni 22 września br. odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2017/2018.
Wykład otwierający pt. „Do młodości dochodzi się z wiekiem” poprowadził prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki.
Po uroczystości goście udali się do klubu Rehab WSR na koncert jazzowy duetu Miłosz Wośko (pianino + syntezatory) oraz Rafał Ptaszyński (bass).