Obecnie u wielu osób diagnozuje się występowanie chorób nowotworowych, dlatego jest bardzo ważne żeby powstawały specjalności na kierunku Dietetyka kształcące osoby mogące wspierać pacjentów onkologicznych w trakcie leczenia. Należy pamiętać, że w czasie terapii nowotworowej mogą pojawić się różne problemy np. osłabienie, nudności, zmiany smaku lub zapachu, które utrudniają przyjmowanie pokarmów. Dlatego bardzo ważne jest, aby dostosować dietę do indywidualnych potrzeb pacjenta, Współpraca lekarzy z dietetykiem onkologicznym może pomóc w opracowaniu planu żywieniowego, który wspiera walkę z chorobą i pomaga zachować siły na dalsze etapy leczenia.